אירוע חברים ומשפחה

DSC_7326-1אירוע פרטי כמו למשל בר מצווה או בת מצווה יכול בהחלט להיות גולת הכותרת של השנה שלנו. אנו נערכים לכך מבעוד מועד ויודעים כי אנו אומרים לדאוג לקיום אירוע חברים ומשפחה בהיקף גדול ועל כן נוטים לדאוג הרבה. אירוע חברים ומשפחה הכולל באמת את כל האנשים הללו חייב להיות מתוכנן בקפידה ולקחת בחשבון קהלים שונים שכן המשפחה וחבריו של חתן או כלת השמחה יהיו צריכים להיות יחד למשך כל הערב באותו אולם ויש ליצור אירוע חברים ומשפחה אשר ייקח זאת בחשבון ויהיה נוח ונעים לכולם.

אחרי ככלות הכל אירוע חברים ומשפחה הוא רגע של שמחה אשר לא קורה כל יום וכדאי לנצל זאת כדי לחגוג כמו שצריך. על כן מומלץ לא להשאיר הכל לרגע האחרון ולהיעזר בחברת הפקה מקצועית אשר תיקח על עצמה את מרבית ההכנות כדי שאתם תוכלו לנוח ולהירגע וברגע האמת גם לשמוח ולחגוג יחד עם כל האורחים שהזמנתם אל אירוע חברים ומשפחה שלכם.

 

מסיבת בר בת מצווה עם החברים והמשפחה

אירוע חברים ומשפחה הוא בדרך כלל מאורע מרגש כמו מסיבת בר מצווה וכדי שהוא יעבור חלק ויהיה מרגש ומרשים לא מספיק רק להזמין קייטרינג ותקליטן. צריך גם לדאוג לאטרקציות. ישנו שפע גדול מאוד של אטרקציות שניתן להזמין אל אירוע חברים ומשפחה אבל לא כולם מתאימות לקהלים מעורבים כמו שיש בדרך כלל באולם שבו מתקיים אירוע חברים ומשפחה. על כן חשוב לקחת נשימה עמוקה ולחשוב טוב מראש מהן האטרקציות המתאימות ביותר בשביל אירוע חברים ומשפחה ולפעמים צריך גם להזמין בנפרד אטרקציות עבור חבריו שח חתן השמחה ואטרקציות עבור בני המשפחה המבוגרים יותר.
דוגמאות לאטרקציות שאנו מציעים כגון: פארק טרמפולינות , רשת בלונים נופלים, משחקי שולחן, מכונות משחק , קיר טיפוס בסגנון נינג'ה , בריכות ספוגים ועוד.

 

אירוע מושלם שכולם נהנים בו

כמובן שאם נערכתם נכון הרי שאתם יכולים להיות רגועים לפני האירוע שלכם ולדעת שיהיה לכם אירוע חברים ומשפחה מושלם שבו כולם ייהנו והוא ייזכר היטב בתודעה של כולם. יש לזכור כי ילדים בגילאי מצווה מרבים להשוות את עצמם זה אל זה ומדובר במכבש לחצים לא פשוט עבור חתן השמחה שרוצה מאוד להתגאות במסיבה שלו ושהיא תהפוך לשיחת הכיתה אחר כך. על כן אירוע חברים ומשפחה צריך להיות בדגש על חתן השמחה וחשוב לשתף אותו בתכנונים ובהכנות כדי שהאירוע יהיה מושלם גם מבחינתו.

כדי להצליח לתכנן אירוע חברים ומשפחה כמו שצריך, כאמור אתם זקוקים לעזרה מקצועית אבל אין זה אומר שצריך לשלם בשבילה את המחיר הגבוה ביותר. שואו מצווה הפקות מבית (ZOOZ) מציע מגוון חבילות אטרקטיביות לאירוע בר \ בת מצווה המשלב את החברים והמשפחה באירוע מהנה, צרו עמנו קשר ונשמח לספר לכם על החבילות אותם אנו מציעים.