בר מצווה

ashdod26

עובדה שניה שכדאי לזכור היא שכדי להפיק בר מצווה איכותי ומגניב אתם זקוקים לעזרה. זו לא עוד מסיבת יום הולדת רגילה וכיום התחרות בין בני נוער על איכות מסיבת בר מצווה היא גדולה מאי פעם. על כן פנו מספיק זמן מראש להכנות. גשו לכמה אולמות ומועדונים המתמחים בהפקת אירועי בר מצווה והתעניינו במה שהם מציעים לכם. זכרו כי לא מדובר רק באולם כי אם גם בצוות שלם שאחראי על הפקת הערב והפיכתו לחוויה בלתי נשכחת.

 

הפקת מסיבת בר מצווה בלתי נשכחת

על מנת לדעת מה כדאי לכם לעשות חשוב שתכירו את כל האופציות העומדות בפניכם בהפקת בר מצווה. בין היתר נטיתן לזכור מכונות מזון שונות כגון מוכנת פופקורן, מכונת שערות סבתא למשל. מבחינת תוכן ניתן לשכור עמדות מולטימדיה למשחקים לצד משחקים יותר קלאסיים כגון הוקי שולחן. ניתן לבנות רצפת משחק אינטראקטיבית או שולחן סנוקר. חשוב להקדיש מחשבה לרגע הכניסה שכן יש כל מיני אפשרויות כמו כניסה עם מוזיקה, כניסת ברייקדאנס, כניסה בסגנון סלב עם צלמי פפארצי או כניסה מסורתית יותר בסגנון משיח או ברסלבים. כמובן שניתן לשלב כל תחביב שרוצים.

אחרי הכניסה כדאי לחשוב על אטרקציות בר מצווה שיעזרו להפוך את האירוע למרגש ויפה כמו למשל עמדת קעקועים זמניים, צלם מגנטים שעובר ומצלם את הילדים, קיר גרפיטי ייחודי שהילדים יכולים גם לתרום לו מציוריהם, בר ממתקים אקטיבי או מופע לייזרים ייחודי של בר מצווה.

 

חוגגים מסיבת בר מצווה במועדון

קחו בחשבון שכדי שהאירוע יהיה רציני ואיכותי אתם צריכים לבחור מועדון שמתמחה ומנוסה בהפקת בר מצווה. אין ספק כי בר מצווה שנחגג במועדון איכותי הופך אחר כך לשיחת הכיתה ואף לשיחת השכבה ויכול להביא הרבה גאווה לחתן בר מצווה. וזה בהחלט דבר רצוי להורים שכל רצונם הוא שילדם יחגוג בר מצווה בכיף. שיהיה במזל טוב.